• prosim o radu

    Dobry den mam 2,5 rocneho syna moc sa nehrava s detmi a necha si zobrat vsetky hracky od deti hned to rychlo pusti a on pozicia vsetko,nechava si so sebou robit hocico,ked ho volam a nechce ist tak co mame kamaratku rovnako staru ta ho chce okamzite dovliect ku mne a taha ho a on sa necha a az tak ho taha ze nakoniec aj spadne,ked na ihrisku si chce pozicat hracku tak taha mna aby som isla vypytat on si ju nikdy sam nezobere,zatial nam vobec nerozprava okrem mama to je vsetko navstevujeme aj logopeda,od septembra nastupuje do skolky tak sa bojim aby mu tam deti nerobili zle,a ked sme na prechadzke stale mi uteka a nepocuva a ked idem zanim tak sa este viac rozuteka a smeje sa na tom.dakujem za radu

    Niektoré deti sú v tomto veku také, že si nechajú od iných detí. No postupne sa osmelia, naučia sa viac chodiť vo vzťahoch a naučia sa stanovovať si hranice. Možno práve škôlka mu v tom pomôže.
    Chlapec od vás uteká a užíva si pocit akejsi slobody alebo radosti zo začiatkov odpútavania sa od vás. Je to prirodzený proces, no je zrejmé, že treba vedieť a zvážiť, kde to môže testovať a užívať si to a kde to jednoducho nie je možné, aby nebolo v ohrození jeho zdravie alebo život.