• problem s pravopisom

    dobry den
    chcem sa spytat moja dcera ma problemi s pisanim I-Y napisala nespocetne mnozstvo diktatov a stale to nepomaha
    a druha vec je ze aj ja mam taky problem ktori ma prenasleduje az doteraz
    dakujem

    Je možné, že vaša dcéra má poruchu, ktorá sa volá dysortografia. Vtedy má človek ťažkosti s gramatikou alebo niektorou jej časťou napriek tomu, že sa učí a opakovane a dostatočne sa problematike venuje.
    Objednajte sa v centre pedagogicko - psychologického poradenstva a prevencie na vyšetrenie a ak sa jedná o poruchu, poradia vám, ako s dieťaťom pracovať, aké pomôcky môže používať doma i v škole, ktoré by jej pomohli...