• Chem sa poradit

    Dobry den,som v 31 tt,mam problémy s travenim,je mi zle od vsetkeho,ako nahle sa najem je mi na zvracanie,musim si uzit sodbikarbonu,jediné co mi nerobi zle je cersvy salát zo zahrady,mala som az krcovité bolesti tak som sla na pohotovost tam sa vylucil kamen zlcnikovy,pecen je v poriadku,proste vsetko pán doktor povedal ze to mozu byt este zaludocné vredy,neviem ako by som sa mala stravovat aby som sa mohla najest nosrmalne,preto ze som v kuse hladná,celé tehotenstvo som este nic nepribrala,ked moje problémy poviem mojmu gymekologovy tak ani ohlad na to nebere,poradte mi prosim vas,dakujem,Zuzana

    Dobry den, zial su mamicky, ktorym je cele tehotenstvo zle a nepomaha ziadna rada. Cez to vsetko skuste jest casto a po malinkych davkach. Je mozne, ze Vasa maternica tlaci na okolite organy a preto nie su schopne fungovat na 100%. je preto lepsie, ked ich nebudete zatazovat tazkymi jedlami a budete si stravu davkovat len v malych davkach. Cerstva zelenina a ovocie by mohli byt fajn. Ked budete jest napr. rohlik, jedzte celozrnny a pokuste sa ho nezjest naraz cely. Susta pomaly prezuvajte, tak ze ich rozzujete az na kasu. Tym usetrite pracu zaludku a nemusi sa dostavit nevolnost. Pravidelne pite a vyhybajte sa najma kave, coca cole, ciernemu caju a bublinkovym napojom. Tie mozu Vas problem zhorsovat. Odporucam Vam aj dodavanie vitaminu B12, najlepsie vo forma B komplex, vitamin C a probiotika. Drzim Vam palce, nech sa Vam podari najst vhodny sposob ako problem odstranit. S pozdravom Jana W.