• Hnačka

    , Autor: cia26

    Dcera bola pred 12-timi dnami povinne ockovana v 15-tich mesiacoch. Znasa to celkom dobre. Dnes ma mierne zvysenu teplotu, ale co ma zaraza, ze mala uz 4x riedku stolicu. Mozem aj toto pripisovat ockovania, alebo mam skor hladat pricinu inde. Inak je ziva cula a jest jej chuti. Dakujem za odpoved.

    Zvýšenú teplotu by som pripisovala reakcii na očkovanie v tomto časovovm odstupe ale hnačka k reakcii na toto očkovanie nepatrí. Máme hodne viróz, prejavujúcich sa hnačkou, zvracaním aj zvýšenou teplotu. Majú zväčša ľahší priebeh trvajú okolo 24 hodín.