• hokejová škola

    Poprosím o radu . Dali sme syna na športovú školu v prvom ročníku na plaveckú v tretom ročníku chcel chlapec hrať hokej po konzultácii z riaditeľkou musel po polroku prestúpiť na hokejovú s tým aby mohol trénovať a hrať. Zrazu v ôsmej triede prišiel nový tréner ktorý si nášho syna zaradil do poslednej pätky s výrazmi ako že sú odpad sú slabý a pod .Ako rodičia nesmieme do toho hovoriť a škola nám taktiež nepomôže lebo tiež nesmie do toho trénerovi rozprávať . Podľa mňa je to kolektívny šport učia sa ho stále hrať ale podla trénera sú neschopný , nenasadzuje ich na zápasy ostatný hrajú a posledná pätka nechodí na žiadne zápasy a namiesto nich berie deviatakov čo hrajú v jeho drese ako sa mam zachovať mam ho zobrať zo školy preč , lebo podla mňa je syn z toho veľmi smutný a nemá chuť pozerať sa na hráčov ktorí hrajú v jeho drese . Myslite si , že ôsmak sa už nenaučí hrať ? stačí mu už len trénovať ? Inak športove testy ma všetky výborne (podla výroku trénera - kto ich nespraví nehrá - syn spravil a nehrá -testy spravili len 4 ). Mrzí ma to ako sa škola chova k školopovinným deťom - je už vyradený z kolektívu a podla mňa je to zaťažujúce na jeho psychiku .

    dobrý deň,

    poprosím vás adresovať vašu otázku na okienko detskej psychologičky,

    dakujeme za pochopenie