• Manzel

    Chcela by som poradit ohladne mojeho problemu.Som 9 rokov vydata,matka dvoch deti,moj manzel je vzorny a pozorny otec,manzel,milenec...moj problem je v tom,ze par rokov dozadu sa mi manzel priznal,ze je bisexual.Najprv som to brala hrdinsky,myslela som si,ze taka vec nemoze ohrozit tak perfektny vztah,ibaze opak je pravdou.Mozno keby mi to nepovedal,vsetko by bolo ako predtym,ale teraz sa mi zda,ze ho privelmi kontrolujem.Jasne,ze som nasla v historii pc par "stranok" co mi nahlodavaju moju istotu,ale nic viac.Ziadne konkretne eci,co by nasvedcovali nevere.Povedala som mu aj tak,ze si to nezelam a ze ma to zranuje a respektuje to.Vlastne o nic neslo,len o par fotiek,ktore potesili aj moje oko :) ale VADI MI TO! Zda sa mi nefer,ze mi to nepovedal pred svadbou,aj ked s najvacsou pravdepodobnostou by som si ho vzala aj tak...neviem,ci sa s takymto problemom stretli aj ine zeny,ked sa to tak vezme som ochotna odpustit aj neveru so zenou,ale toto??Ved to je pre mna ako uder pod pas.Uz par rokov som z toho dost vysinuta,neznesiem,ked ho daky chlap co len potlapka po pleci,som stale v strehu,aj ked ma on ubezpecuje,ze by ma nikdy nepodviedol a denne mi dava najavo ako ma miluje - ja to uz tak necitim.Uz ho nemilujem tak bezhranicne,stale som podvedome pripravena na to ,ze raz ma opusti tak ci tak,ze s tymto nemozem bojovat,ze je to nieco nad moje sily.Tak svoj zivot len tak prezivam,obcas si poplacem,ake by to bolo,keby tohto problemu nebolo,Keby som sa aspon mohla niekde niekomu vyrozpravat,ale co mozem niekde len tam medzi recou spomenut,ze moj muz sa rad pozrie na chlapa?Myslite,ze je takych zien viac,len o tom nehovoria?Mozno by mi pomohlo,keby som vedela,ze v tom nie som sama... :( Mozno by som sa mala s nim vaznejsie porozpravat,ale on to vzdy prevrati na srandu,ze o nic nejde a uz asi sto krat obanoval,ze mi to vobec povedal...tazko sa mi s tym zije :(

    dobrý deň,
    o tom, čo vás trápi sa môžete baviť so mnou. chápem, že to nie je jednoduché, prebrať to s kamarátkou, biseksualita manžela je veľmi hraničná téma. ovšem, ked vám život nadelil takéto a všetko ostané je ok, prečo si to neužívať. viete koľko vzťahov je plných bezhraničnej lásky a po 9 rokoch je všetko pasé? vy ste na tom inak, možno lepšie.

    jednoducho žiarlite na chlapov, (možno by ste mali aj na baby), žiarlite na svojho chlapa lebo ho milujete. ked je niekto bisexuál ešte to neznamená, že je aj promiskuitný/á. ak je charakter a drží sa svojho rozhodnutia, to je to podstatné. a ked vám bude neverný so ženou či mužom, čo bude jednoduchšie? podľa mňa ani jedno. nevera jak nevera. skôr by som sa povedala, že vaša dôvera bola podpokopaná tým, že ste niečo očakávali a on si to zaradil inde a nepokldal to za také ústredné hovoriťo tom skôr. ale aj na to sa dá odpovedať rôzne a ked cítite pevnosť vzťahu, mohli by ste to spolu s manželom preskúmať. dozvedieť sa jeho dôvody. ked sa raz pre niekoho rozhodnem, tak preto lebo mi na ňom záleží a ked sa zverím s veľkou intímnosťou, čo očakávam? čo očakáva váš manžel že s tou informáciou urobíte? možno sa vám cíti tak blízko, že sa s tým chcel zdôveriť. a možno ... nevzdávajte sa a budujte si vzťah s niekým na kom vám záleží, spoznávajte sa viac a uvidíte kam to povedie...

    diskutovať skúste cez net, viac vám neviem poradiť, iba, že ked hladáte, najdete, ked sa spýtate v niektorých chatoch, budú vás ľudia aj navigovať...

    prajem veľa zdaru