• hmmm

    Dobry den mam na Vas 2 otazky :
    1. pred dvoma tyzdnami som Vas pissala ze kuak mordinaciu dookola ale chcela by som opytat ci nevadi zee mam len 14 rokov a uz som si to nahrala ja na mobil ke to normalne ????

    2. v lete minuleho roka sa mi stalo nieco dost zvlastne aj mojim 2 kamaratkam a potrebujem sa niekomu zdoverit ! asi v auguste sme spolu s mojou kamaratkou miskou (7) a ja v jednej restauracii a tam hrali nase oblubene pesni a maju tam aj automat na hry-pinball a prisiel tam jeden muz a chytal aj mna aj tu 7rocnu kamaratku medzi nohami a zacal nas obtazovat !!!! mam to niekomu povedat pomozte mi !

    dobrý deň,

    obťažované detí je trestné zo zákona, tak ako akékoľvek iné obťažovanie. je to však zároveň veľmi tabu téma. máte niekoho komu naozaj dôverujete a môžete to povedať? potom áno.

    môžete sa mi ozvať ak potrebujete sa niečo spýtať upresniť, aj telefonicky

    s pozdravom