• otazka

    Dobry den.Minule ste mi pekne rozpísali ako mam postupovať pri začatí prikrmovaniu za čo vám veľmi ďakujem napísali ste mi že na začiatok môžem dať dcérke stavu z mrkvy možno hlúpa otázka no predsa sa vás ju opýtam ako ste to mysleli či to ma byt surová mrkva ktorú nastrúham a s toho šťava alebo šťava z varenej mrkvy nechcem niečo spraviť a aby to bolo zle . ďakujem a pekný deň prajem

    Dobry den, Vasa ootazka vobec nie je hlupa a je dobre, ze sa pytate. Myslela som tym surovu mrkvu, ktoru odstavite. Stava z uvarenej mrkvy uz neobsahuje tolko vitaminov. mozete vsak mrkvicku podavat aj naparenu nad parou do makka a potom roztlacenu ako pyre-kasicku. nedosladzajte ju. Odporucam kupovat bud cerstvu sladku mladu mrkvicku alebo mrazenu karotku. S pozdravom a zelanim pekneho tyzdna Jana W.