• Bolesti chrbta

    Dobry den,
    dcera ma 9 mesiacov, este stale ju dojicm no a samozrejme pekne papa prikrmy. Asi pred tyzdnom ma zacal neskutocne boliet chrbat, davam si paralen, kupila som si homeopaticku mast traumeel, ale moc to nepomaha. Uz ma boli nielen chrbat ale aj zadok a nohy. Neviete mi poradit, co by mohlo este pomoct? Moze ta mast mat zly ucinok na dceru? Tiez velmi nerada si davam paralen, ale bez neho nemozem uz vobec fungovat. Cez den ked to rozchodim, je to este ako tak, ale kazde rano, to je hrozne. A vobec sa to nezlepsuje. Mam pocit, ze este zhorsuje.
    Dakujem,
    Tana

    Dobry den, Vas problem moze byt sposobeny prechladnutim a stuhnutim svalstva. kedze stale kojite a zrejme dcerku aj nosite, je to enormna zataz pre Vas chrbat. po spanku su svaly este viac stuhnute a ked rano vstanete a s nerozcvicenym a neponatahovanym svalstvom zacnete fungovat v domacnosti, stav sa moze zacat este zhorsovat. Urcite by som Vam odporucila navstevu u lekara na rehabilitacii. Ten Vas vysetri a pripadne aj odporuci vhodne cviky, ktore Vas nauci fyzioterapeut/ka. Prave z dovodu castych problemov s bolestami chrbta odporucam mamickam po porode cvicenie, ktore aj sama organizujem. Mast Traumel nemoze mat na dceru ziadny zly ucinok. nemusite sa obavat ani toho, ked si date tabletku paralenu. Prajem Vam skore uzdravenie. S pozdravom Jana W.