• vegeta

    , Autor: aktiz2

    Dobrý den, mám 1,5 ročného syna a chcela by som sa Vás spýtať, či možem dávať do polievok, ktoré papá aj syn polievkové ochucovadlo (vegetu). Počula som, že by sa nemalo kvôli tomu glutamanu. Do akého veku by ho deti nemali jesť ? Ďakujem za odpoved

    Deti by nemali konzumovať v žiadnom prípade jedlá s obsahom glutamanu sodného, teda vegety, masoxových kociek do polievok a podobne najmenej do veku 3 roky!!!!!!!!!!!