• Štúdium

    Dobrý deň.Pani doktorka,som študujúca matka/SZU/ a veľmi ma zaujíma problematika očkovania detí.Chcela by som písať bakalársku prácu práve na tému informovanosti rodičov o očkovaní detí.Viem,že pracujete v poradni o očkovaní a pracujete aj ako pediater.Stretávate s otázkami na túto tému a poznáte aj najčastejšie deficity informácii rodičov ohľadom tejto problematiky.Bola by som veľmi keby ste mi mohli pomôcť aspoň náčrtom najčastejších problémov rodičov v rámci tejto problematiky.Veľmi pekne Vám ďakujem

    Veľmi rada vám poradím, je to zaujímavá téma, kontakt na mňa nájdete na internete, mám vlastnú web stránku, ale myslím, že nie je vhodné tuná ju uverejňovať.