• Capiky

    Dobry vecer. Nas maly ma tri mesiace a bol ockavany. Na teplotu nam pediatricka doporucila capiky Panadol. Ale tie su od 9 kg. Moze ich uzivat proti zvysenej teplote? A este jedna otazka. Kolko dielikov sa odrata ak sa meria teplota v zadocku? Dakujem :)

    Odratáva sa 0,5 až 0,7. Čapíky sa dávajú podľa hmotnosti, 10 mg na 1 kg hmotnosti, takže ak váži asi 5000gr, môže dostať pol čapíka.