• pneumo 23

    Dobrý deň prajem.
    Bola som na očkovaní s mojou 2 ročnou dcérkou na Pneumo 23. Prvý deň jej nebolo vôbec nič a na druhý deň ráno sa zobudila s tým, že ju bolí noha a má to miesto vpichu tvrdé a opuchnuté a s teplotou 38 stupňov. Chcela by som sa opýtať či je to normálny príznak po tomto očkovaní. A ešte má menšiu chuť do jedla..Ďakujem

    Každé očkovanie môže splsobiť reakciu po očkovaní. Sledujte dieťa a ak by tieto príznaky trvali viac ako 24 hodín, navštívte lekára.