• Ockovanie Prevenarom alebo proti kliestom

    Dobrý deň pani doktorka, obraciam sa na Vas s otazkou, syn sa narodil predcasne v 35tt,bude mat 3 roky, od septembra nastupuje do skolky, chory nebyva, chcem sa spytat ak ho chcem dat ockovat prevenarom aj proti kliestom, ktore ockovanie mam dat podla Vas prve? ak ho dam zaockovat prevenarom staci zaockovat len 1 krat? a kolko sa priblizne za tuto vakcinu hradi?

    Určite ho dajte zaočkovať najskôr Prevenarom. Stačí jedna dávka, stojí 2200 Sk.