• nezodpovedaná otázka od

    tu je váš odkaz na internet:

    http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/11/10/35223/suhlas_s_ockovanim.html

    Vrátila som sa k tej odpovedi a naozaj som maičke napísala, že SPC je na internete, čo je pravda, ale bolo to v súvislosti s tým, že sa pýtala prečo nedostala príbalový leták a ten nie je vtedy, ak je v jednom balení viac jednotlivých očkovacích látok, tak som jej napísala, kde ho nájde,teda nebolo to v tej súvislosti, že by som jej ja odmietla odpoved a odkázala ju na internet. Ja tiež neviem naspamäť celý obsah príbalového letáka, i keď som všetky, ktorých vakcíny používam čítala. Ale je todobrý podnet pre firmu, aby aj keď je krabička len jedna, bolo v nej toľko lektákov, koľko je očkovacích látok, aby ich rodičia dostali.