• otazka

    Dobry den, chcela by som poznat vas nazor na tuto vec. Dcerka bola ockovana prevenarom, zacalo sa ockovat v nov. 2008 ako 9 mesacna, druha davka januar 09, ked som chcela dat preockovat tretou davkou po pol roku, ako je odporucane, nasa dr. mi povedala, ze to neni potrebne, uz ma dost protilatok, oni neockuju treti krat, lebo im to nehradi poistovna. Hoci podla mojich info rozockovane deti by este mala hradit poistovna. Ako to vlastne je? Je postup nasich lekarov spravny? Ak nie, co s tym? Dakujem za vas nazor.

    Očkovanie, ktoré začalo do jedného roka sa robí v schéme 2plus 1, teda má dostať po šiestich mesiacoch ešte jednu dávku. Všetky poisťovne hradia očkovania u detí, ktoré začali s očkovaním v r. 2008.