• ako sa vysporiadat

    s mojim este manzelom sme uz skoro 8 rokov. uz 2x som od neho odisla a stale som sa vratila. teraz v aprili som odisla a byvam u mami uz 5.mesiac. odisla som kvoli tomu, lebo rok po narodeni nasej dcerky si nasiel milenku s kt. to tahal niekolko mesiacov. teraz na vianoce mal zase milenku, a ked som odisla prosikal nech sa vratim... vratila som sa ale po mesiaci som zistila, ze zase si s niekym vypisuje, je barman, chodil po nociach, neskoro domov, nedaval mi lasku a sex mu velmi nechybal. a teraz ked som prec uz 5. mesiac, myslela som si ze ho to bude trosku stvat, ze urobi nieco preto aby sme boli s nim. ale on nerobi vobec nic. sem tam mi posiela sms, preco som ho opustila, ze nechce uz zit,... mala k nemu nema vztah, nema ho rada, nechce k nemu chodit. teraz sme boli na vylete na krasnej horke, lebo chcel byt s nami, ale inac nic. mam ho stale rada, ale verim, ze keby som sa k nemu vratila, tak by to bolo stale to iste, klamstva, nevery, flakanie sa. chcela by som podat ziadost o rozvod, vlastne ani neviem naco cakam, ved mi ublizil dost, tak by si nemal zasluzit uz sancu. ja som bezradna. neviem ci cakam, ze ho osvieti nieco, ale asi ked neurobil nic preto doteraz, tak je zbytocne cakat. a ako povedali, vraj ma uz znamost, lebo ho stale s nejakou vidia, iked on popiera ze to nie je pravda.. ako sa mam od neho odputat??neviem, ci mi uz preskakuje, alebo co. ale fakt neviem ako dalej. ci podat ten rozvod, alebo ako
    dakujem

    dobrý večer,

    myslím, že ste si už sama ujasnila dôvody prečo byť sama a za akých okolností byť s ním a ked sa nič z toho, čo vyhovuje vašim kritériam nedeje, načo by ste ešte chceli čakať? prečo hned že vám preskakuje? z čoho? že nechcete byť s chlapom ktorý o vás nemá záujem? resp má toľko iných záujmov, že sa mu už ani nedarí predstierať?

    rozhodnúť sa či piodať či nepodať musíte sama. ale verte, že čas zahojí všetky rany a vy nie ste odkázaná na neho a jeho občasné láskovanie, teda veľmi slabé, podľa vašich vlastných slov. odišiel, tak to môžete zobrať aj ako šancu pre seba niečo so sebou a svojim životom spraviť. vylepšiť ho, možno nájsť si niekoho, kto vám tú lásku dá... podľa vašich vlastných slov si myslím, že k samostatnému a kvalitnejšiemu životu ste bližšie ako k spoločnému životu s vašim manželom, o spokojnosti ani nehovorím. chche to trochu odvahy, trénovať rozhodnosť a nedať sa zahnať do kúta predsudkami a hlúposťami, ktoré by vás mohli obmedzovať. myslím si, že viete čo máte spraviť. cestu si nájdete.

    prajem veľa zdaru