• detská žiarlivosť

    Máme 3ročného vnučika , koncom januára sa narodil malý braček. Vnučik sa ťažko stým vyrovnáva ,že veci sa nedeju len okolo neho .Malého udrel po bruško kedˇplakal.Kedˇmu poviem aby dal pusu malému, tak povie nie, ale mamke dá pusu.CHcela by som poprosiť o radu .Rodičia tak isto sa ku nemu chovaju ako predtým.Kupila bysom aj literatúru. Babka

    dobrý večer,
    poprosíme vás presmerovať túto otázku na detskú psychologičku.
    dakujeme