• čas venovaný dieťaťu

    Dobrý deň, môj syn má 2 mesiace, doobeda býva hore tak 2 hodiny v kuse a poobede tak 3 hodiny od 5 do8 , tento čas sa mu snažím venovať takmer celý - , prebaľujeme, krmime, básničky, riekanky, cvičenie, hračky, kúpanie . Potom mám však pocitže chlapec je unavený až príliš, zaspáva s nárekom a na rukách, redukujeme podnety (svetklo, TV, prihováranie). Ked ho nechám samého tak mám pocit, že len apaticky sleduje jeden predmet. Potrebovala by som poradiť ako strváiť čas ked je bábatko hore a nebolo potom príliš unavene, napr. ako dlho samu venovať, koľko ho nechať samého v postieľke či autosedačke a obklopiť v tom čase či neobklopiť hračkami.

    dobrý večer,
    poprosím vás obrátiť sa s touto otázkou na poradňu detskej psychologičky
    dakujeme