• sud

    Dobry den rada by som sa dozvedela ze kolko krat ma narok cez sud vydat otec svojho syna ktory ma 16 mesiacov a je kojeny. Dakujem

    Dobrý deň Maca, žiaľ na vašu otázku netuším odpoveď, je potrebné sa pýtať právnika, prípadne sociálnej kurately, ktorí budú môcť zvážiť potreby a možnosti tak malého dieťaťa.Pri rozvode je často dôležité navštíviť detského psychológa, ktorý rozumie problematike detského vývinu a bude vám vedieť obom odporučiť pre dieťa ten najlepší postup. Obom rodičom by v prvom rade malo ísť o dieťa, nepoužívať ho ako zbraň v rozvodovom boji. Držím vám päste.