• Manzelska kriza

    Dobry den pani Zimanyiova. Potreboval by som poradit ohladom manzelky.Mam ju velmi rad, lubim ju ale u nej sa tie city ku mne vytratily.Ze uz ma ma rada iba ako kamarata.Snazim sa akokolvek ale stale nic.Trva to uz asi 4 mesiace a ja uz neviem ako dalej.Prosim poradte mi dakujem.

    Dobrý deň Marek,
    z vášho stručného popisu sa môžem len dohadovať čo sa medzi vami a vašou manželkou deje - a univerzálne návody ako riešiť manželskú krízu neexistujú. Skúste mi napísať viac - alebo sa pýtajte manželky čo je za tým, že vás vníma ako kamaráta - čo jej chýba, čo potrebuje, v čo dúfala a čo nedostala od partnera, milenca, manžela - čiže VÁS.
    Držím vám obom päste.