• kakanie

    Dobrý deň pani Mgr.Ing. Kašáková, my máme problém s kakaním nášho drobca. Má 2 roky a 10 mesiacov, je to šikovný chlapec, len sa nechce pýtať kakať. Cikať sa pýta už od 2,5 roka sám, dokonca krásne ciká postojačky ako veľkí chlapi. Pýtal sa aj kakať už 5 krát a zasa prestal. Vysvetlím to: 2 týždne sa pýtal, týždeň zasa nie a takto dokola. Teraz sa nepýta kakať už 3 týždne vôbec, pokaká sa do slipkov. Nefungujú žiadne odmeny, ani sladkosť, ani splachovanie záchoda, ani lepenie samolepiek autíčok na záchod-čo chvíľu fungovalo. Už neviem nič vymyslieť, poraďte mi prosím.
    Vopred ďakujem, s pozdravom
    Jana Samešová

    Zostáva vám asi iba ešte nejaký čas počkať. Zatiaľ je ešte stále v limite, takže sa nemusíte kvôli tomu trápiť. Ponúkajte ho, za pokakanie ho nehrešte a ak sa niekedy vypýta, pochváľte ho, vystískajte.