• Dojčenie a PMS

    Aké lieky sú vhodné pri PMS, ak dojčím 19 mesačného synčeka ešte 2x denne? Ďakujem za odpoveď. Magda

    Dobry den, vo vseobecnosti Vam odporucam najma zamerat sa na stravu bohatu na magnezium, vapnik, zinok a vitaminy B12, B6 a vitamin E.( cez vyhladavac na internete najdete zeleninu a obilniny, ktore tieto vitaminy obsahuju). Takisto velmi dobre pomaha aj uzivanie probiotik alebo pitie acidofilneho mlieka. Pomoze aj obmedzenie pitia kavy a znizenie prijmu soli. Takisto velmi pomaha aj cvicenie a relaxacia. Prajem Vam pokojne a pohodove jarne dni! S pozdravom Jana W.