• Bolesť kĺbov a dojčenie

    Dobrý deň prajem,
    prosím Vás chcem sa opýtať či možný súvis medzi dojčením a bolsťami kĺbov.
    Mám 4,5 mesačného syna, ktorého plne dojčím na požiadanie a už viac ako mesiac mám bolesti v bedrovom kĺbe.
    Ďakujem veľmi pekne!

    Ingrid

    Dobry den, suvislost tam byt moze, avsak je to zrejme suhra viacerych faktorov. Moze ist aj o nespravnu chodzu, ked nosite synceka, pripadne o nespravnu polohu pri kojeni. Odporucam Vam navstivit lekara, aby Vam urobil odbery krvi na stanovenie hladiny dolezitych vitaminov a mineralov, popripade Vas poslal ku ortopedovi. Prajem Vam skore uzdravenie. S pozdravom Jana W.