• Antibiotika

    Dobry den,
    chcela by som sa opytat, na uzivanie antibiotik Zinnat 500mg pri dojceni. Gynekolog mi ich predpisal, na 5 dni 1 tb kazdych 12 hodin. S tym, ze dojcit mozem nadalej. Este som ich cele nedobrala, dcera ma 14 mesiacov, takze papa aj normalnu stravu. Cez den sa snazim dojcenie obmedzovat, dojcim ju najma vecer ked zaspava no a potom v noci. To bez toho nezaspi. Netusim, kolko mliecka vypije, no zacianam sa bat, ci bude v poriadku. Chcela som ju aj uplne odstavit, no nic ine do ust neda, cumlik ani flasku, ani ziadne ine mlieko jej nechuti. Zatial nema ziadne problemy, mozu sa ukazat neskor? Moze mat z toho nejake nasledky? Dakujem

    Dobry den, Vasa dcerka uz je velka a materske mliecko tvori len doplnok stravy. Nemusite sa teda obavat, ze by jej antibiotika mohli sposobit problem. Nestresujte sa, budte pokojna, naozaj svojej dcerke neublizujete. Prajem Vam skore uzdravenie! S pozdravom Jana W.