• pomoc

    ja mam 20 rokov a dala som sa zaockovat mala som zatial iba 1davku ale cem sa opytat ze ci pocas toho obdobia ockovacieho mozem mat pohlavny styk alebo nie... samozrejme ze som neni stroj aby som skoro necely rok vydrzala bez sexu. takze ci hrozi nejake to ryziko ked budem mat sex alebo nie. dakujem za pomoc

    Očkovanie proti rakovine krčka maternice nie je dôvodom sexuálnej abstinencie, váš život v tejto oblasti môže pokračovať ďalej.