• surne

    prosim vas o radu.
    maly ma 14 mesiacov a ma 6 zubkov.vcera z nocoho nic mu zacali teploty 39,7 davala som mu caj nurofen sirup pre deti ale v noci sa budil kazdu hodinu a pol stale v
    horucke a inac ani nechcel zaspat ako s mlieckom.no a v noci mu zacala hnacka a mal ju asi 5krat do 9.30 kedy mal prvy krat taky krvavy hlien v stolici.potom este dvakrat tiez hnacka s pachom po krvi a cervenym nadychom.rano papal chlieb s maslom naobed maslovu mrkvovu polievku a poobede chlieb s maslom.medzitym cierny caj a doobedu smekta pol sacka a poobede tiez.co mam este spravit alebo co mu dat papat.mam strach lebo vzdy ked ide kakat tak pred tym place.prve zubky mu vysli bez problemov a teraz mu asi idu stolicky.dakujem za vsetky rady.cenim si vasu pomoc.s pozdravom jana

    Bohužiaľ nie som akútna poradňa, ale dúfam, že ste pri taktom stave dieťatka navštívili lekára, pretože sa pravdepodobne jednalo o infekciu zažívacieho traktu a pri nesprávnom postupe, hlavne prísnej diéte, dodávaní tekutím, prípadne aj s minerálmi, dieťatku hrozí dehydratáciak odvodnenie.