• hnisava jazvycka po TBC

    , Autor: cucka0000

    Dobry den, chcela som sa spytat ci sa moze malickej daco stat ked ju obvodna zaockovala v tretom mesiaci aj napriek tomu ze este nemala zahojene po ockovani na TBC ? Teraz jej to stale hnisa, ona jej to vytlaca .

    Neviem ako vyzerala jazvička pri očkovaní, takže či sa v danej chvíli dalo alebo nedalo očkovať naozaj neviem povedať.
    Faktom je, že aj keď sa očkuje už pri jazvičke, ktorá to dovoľuje, môže sa po očkovaní znova zdurieť miesto vpichu a znova sa tam hromadí sekrét. Závisí aj na veľkosti miesta vpichu, či je potrebné niečo riešiť. Taktiež sledujeme okolité uzlinky.
    Ja pri takýchto komplikáciach, aké som popísala dieťa odosielam na pracovisko pľúcnej kliniky, myslím však , že na rôznych miestach Slovenska sa to rieši rôzne. Takže ani k metóde vašej pani doktorky sa neviem vyjadriť.