• pneumokok

    Viem, ze otazok na temu pneukok tu padlo velmi vela. Chcem sa len opytat, kedy je njlepsie dieta ockovat proti pneumokokom? Mam jeden a pol rocnu dceru a nasa doktorka nam povedala, ze na toto ockovanie nas bude pozyvat, zevraj je teraz nedostatok vakciny. Je to pravda?
    Dakujem...

    Po zlacnení / takmer bezplatnosti/ vakcíny sa prechodne vytvoril jej nedostatok. Vakcína sa priebežne naváža a jej nedostatok by nemal trvať viac ako pár dní. Je potrebné dať požiadvku do lekárne a tá od distribútorov vakcínu objedná. Podľa uistenia firmou, táto navezenie očkovacej látky na Slovensko zabezpečila.