• ako prejs z prsnika na flasu

    , Autor: jankasvk

    dobry vecer.chcela by som sa vas opyta ako alebo ci vobec sa da naucit dieta pit z flasky ak ho este stale kojim.mam 3mesacnu dceru ktoru stale dojcim a mozem povedat ze od prveho momentu az do teraz sme nemali najmensi problem s dojcenim co ma velmi tesi pretoze sa nechystam ukoncit dojcenie, ale chcela by som naucit malu pit mlieko z flase....samozrejme materske mlieko....pretoze sa budem musiet coskoro vratit do prace. skusam jej ponukat flasu kazdy den uz asi 6tyzdnov ale neuspesne.skusila som uz 4 rozne druhy flias a cumlikov ale stale ich odmieta.raz vypila MM pocas dna z flase ale potom ked som to skusal znova tak uz nechcela.ak jej uvarim trosku fenikloveho caju tak ten vypije len tak ze musim stlacat dudlik na flake ale ked mam MM a stlacam dudlik ako pri caji tak to mlieko vypluva...vobec ho nechce polknut.od narodenia jej nedavam dudlik pretoze ten tiez odmietala tak som si myslela ci to nieje aj nahodou tym.za odpoved dakujem

    Dobry den, tak ako ste uz sama napisali, Vasa dcerka nechce sat dudlik a preto odmieta aj flasu s dudlom. Sposob sania z flase je totiz uplne iny ako satie z prsnika. Ked sa Vasa dcerka pokusi vyprazdnit flasu sposobom ako saje z prsnika, zakonite musi dudlik vysunut z pusinky. Nemyslim si, ze je potrebne, aby ste dcerku teraz zbytocne stresovali a ucili ju na flasku. Nerieste to a ked sa dostavi den, kedy bude nutena napit sa inak ako z prsnika, hlad ju donuti vymysliet sposob ako to zvladne. Je mozne, ze dovtedy bude schopna pit z poharika, pripadne lyzickou. Naozaj sa tym teraz zbytocne nezatazujte a nerieste to. Rieste problem az vznikne ak vobec nejaky problem bude :-). Prajem Vam vela pohody a krasne dni stravene na materskej dovolenke. S pozdravom Jana W.