• Neprekonane kiahne

    mama tvrdi ze som naprekonala ovcie kiahne,ale bola som viackrat vkontakte s chorymi priamo.je mozne ze ich uz nedostanem alebo som ich mohla prekonat? daju sa zistit protilatky?

    Protilátky, samozrejme vyšetrenie je hradené pacientoml stojí do 10 eur, sa dajú zistiť odberom krvi a odosalním do mikrobiologického laboratória na oddelenie serológie.