• hlava

    Dobry den

    MOja dvojrocna dcerka uz asi dva tyzdne hovori, ze ju boli hlava. Zacalo sa to od vtedy, co som jej raz povedala, ze mamicku boli hlavicka, nech si pozera knizku sama. Mala som vtedy hroznu migrenu. Ukazuje vsak stale na to iste miesto. Cez den to povie aj dva ci tri krat. Nemala ani raz horucku, je velmi ziva, vytraja, beha, skace... proste len povie boli ma hlava a nic. Ani neplace ani nie je ospala . Chcem sa spytat ci je coho sa obavat. Este chcem poznamenat, ze je jedno aku cinnost robi, ci sedi a sklada kocky alebo beha.. povie to pri ako keby ju to v momente napadlo.
    Dakujem

    Sledujte ju ďalej, skúste povedať, že už vás hlavička nebolí, uvidíme, či aj to bude opakovať. Ak by si však opakovane sťažovala, konzultujte lekára.