• Stefan

    Pani doktorka,dcerka ma 6 rokou a bola na pov.ockovani.Po stiroch dnoch sme sli snou na poh.lebo miesto vpichu je fialove asi na dva mm a opuch je 6 az 8 cm,na poh.jej dali mast proti opuchom a ditiaden.Prosil by som o radu ci je ten opuch v norme.Miesto opuchu ju boli a ma ho zacervenaly teplotu nema.
    Dakujem

    Už som opakovane videla v mieste vpichu podobné reakcie, až zápal v mieste vpichu. Je potrebné znova navštíviť lekára, pravdepodobne aj chirurga a ten stanoví liečbu a následnú kontrolu.