• povinné očkovanie

    Dobrý deň, pani doktorka,mám jednu otázku.Existuje na Slovensku kombinovaná vakcína proti záškrtu,tetanu,čiernemu kašľu a detskej obrne?

    Zatiaľ nie je kategorizovaná, bude od 1.4.2009. Myslím, že registrovaná je, pravdepodobne aj navezená, ale asi by sa zatiaľ musela celá platiť. Od uvedeného dátumu bude na plnú úhradu poisťovňou.