• ranka

    Dobry den chcem sa opytat ked ranka po ockovani tbc mojho 3 mesacneho syna krvacala nic som nevytlacala len liehovala ...teraz je tam uz len chrasticka a stale liehujem.Nieje to nebezpecne?Dakujem

    Pokiaľ reakcie schne, hojí sa nie je v priemre viac ako 10 mm a nie sú žiadne rekacie v okolí / koža, uzliny/, tak je to normálne hojenie reakcie po očkovaní tbc. Pri poradni skonzultujte o vzhľade chráničky lekára.