• CHlpy v mieste vpichu po očkovani

    Dcera ma pol roka a zistili sme, že v mieste očkovania proti TBC jej rastú dlhé čierne chlpy/asi 1-1,5 cm dlhé/, posledné dni mám dojem, že sa jej ranka akoby opätovne začervenala. Doteraz nebol žiaden problém, absolvovala aj ďalšie očkovania, boli iba horúčky. Je stále takmer dojčená, začíname s príkrmami. Ja neberiem žiadne lieky, brala som len penicilín na komplikácie pri chrípke, keď mala asi dva mesiace. Inak nemá ťažkosti, len to vyzerá veľmi čudne. Do poradne máme ísť až o mesiac a neviem či tieto chlpy sú dôvod na návštevu lekára. Mám ešte 6 ročného syna, pri ňom sme takúto reakciu nezaznamenali.

    Tento nález je dôvodom navštíviť lekára, jedná sa o náhodný nález, kedy pravdepodobne v mieste vpichu môže začínať materské znamienko, priznám sa, ešte som takýto nález nemala. Určite je potrebné to vidieť.