• varilrix

    , Autor: majka-drobka

    Dobry den, pisala som vam nedavno ohladne ockovania varilrixom. Pred pol rokom bol nas syn ockovany priorix-tetra. Pisali ste mi, ze je vhodne preockovat varilrixom, ale do 4-6 tyzdnov, co sme nevedeli, takze ani nestihli. Odporucali by ste preockovanie aj po takejto dlhsej pauze? Ockovali by ste podobny pripad? Dakujem velmi pekne za nazor. pekny den pani doktorka. Maja

    Očkovanie je vhodné po štyroch až osmich týždňoch, ale môže byť aj po šiestich mesiacoch . Ak ste ani to nestihli, je možné zaočkovať aj po tomto termíne, čo najskôr ako sa dá. Očkovanie znovu "pripomenie" bunkám, aby tvorili proti ochoreniu protilátky.