• nová očkovacia látka

    Dobrý den,moj syn bol zaočkovaný 21.7.2009 prevenarom,chcela by som sa spýtať či teraz môže byť preočkovaný tou novou očkovacou látkou ktorá obsahuje 10 kmeňou pneumokoka?Syn má teraz 21 mesiacov a malo by to byť 2 očkovanie,vdaka za odpoved,s pozdravom Iveta.

    Nie nemože, tito dve očkovacie látky sa nedajú v očkovacej schéme kombinovat.