• pneumokok

    dobry den pani doktorka.mam 6 mesacneho syna.momentalne je chorý,ma zapalene priedusky,hrdielko a soplik.chcela by som sa opytat kedy by bolo mozne ho zaockovat na pneumokok ked je teraz chory.

    Očkovať sa dieťa môže vtedy, keď je zdravé. Podľa veku dieťaťa, ak ho začnete očkovať do jedenásteho mesiaca života, potrebuje tri dávky očkovacej látky v intervale 0 - 6 týždňov - 6 mesiacov.