• PNEUMO 23

    Dobrý den chcem sa vás ako odborníčky opýtať aký mate nazor na vakcínu pneumo 23. Mam syna, ktorý mal 11.marca roky. Chcem sa teda opýtať či je prenho vhodná vakcína pneumo 23 a či je potrebné je preočkovávať nakoľko sa to vraj preočkováva po 3rokoch...kedy bude mať vlastne 5. Takže to už nepatrí do rizikovej skupiny. Druhý syn ma 5rokov alergolog nam povedal že jeho nieje potrebné už očkovať. Vakcínu pre mladšieho syna mam už v chladničke len sa nejako neviem rozhodnúť či bolo správne zažiadať o túto vakcinu na recept...Dakuje krásne za odpoved Stanka.

    Prosím vás zadajte ešte raz otázku, neviem koľko má syn rokov. Predpokladám, že dva ale nie je to z otázky celkom jasné.