• Susedské vzťahy.

    , Autor: odlucenie

    Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď. Určite to bude lepšie. Ak by som Vás mohla požiadať, do predchádzajúcej správy som uviedla moje meno a priezvisko. Keďže sa jedná o háklivú záležitosť a keďže chcem dobre vychádzať so susedmi, chcela by som Vás požiadať, keby ste tam neuvádzali moje priezvisko, ale len krstné meno. Za to Vám veľmi ďakujem. Jana

    dobrý deň,

    Tak sme ten príspevok vynali. snad ste si ho stihli skopirovat. lebo ja ho už tiež nemám uložený

    s pozdravom

    dakujem