• ako sa rozhodnut...

    Dobrý den prajem,
    chcela by som vas poprosit o radu, co mam robit.... Som 6 mesiacov vydata, este pred manzelstvom som prisla o dieta- bol to sponntany potrat.Odvtedy sme sa s manzelom o babatko nepokusali.. Medzitym som spoznala priatela, s ktorym som otehotnela a cakame dietatko..Manzel o tom zatial nevie, priatel si babatko chce nechat a aby som opustila manzela a zostala s nim..Som chaose, citovom rozpolozeni, NEVIEM co dalej...Ako sa zachovat, co robit.?.Prosím Vás o radu..dakujem

    Dobrý deň Natália,
    vaša životná situácia je poriadne skomplikovaná. Verím že prežívate chaos a neviete ako ďalej. Rozhodnutie čo ďalej za vás nikto iný neurobí, odporúčala by som vám konzultácie s terapeutom, ktorý by vám mohol pomôcť nájsť si vaše riešenie, pohľadať čo by bolo pre vás a vaše dieťatko to najlepšie. Držím päste.