• cesta na dovolenku

    Dobry den Pani doktorka v lete cestujeme na dovolenku do Bulharska letecky a chceli by sme zo sebou zobrat aj nase babatko. V tedy bude mat 7 mesiacov.Mame problem z chranickou este ju druhy krat neockovali teraz ma 4mesiace.Chcela by som sa vas opytat ci ju mozme zobrat zo sebou aj ked nebude druhy krat ockovana a co jej hrozi ak ju nezaockuju?

    Ak ju nezaočkujú, ochorenia, proti ktorým sa očkuje jej pravdepodobne nehrozia, ale na druhej strane by som so sedemmesačným bábätkom do Bulharska necestovala. Hrozia tam aj iné ochorenia, nie len tie, proti ktorým sa očkuje.