• Prevenar

    Dobry den,
    dcera bola pred tyzdnom ockovana prevenarom, hexou a rotarixom (povinne ockovanie v 3 mesiaci). Preockovanie nas caka zaciatkom maja. No pocula som, ze je nedostatok prevenaru. Je mozne, ze do maja nebude mozne ho zohnat? Moze sa to ockovanie potom nejak odlozit na neskor?
    Dakujem za odpoved,
    Tana

    Očkovanie Prevenarom je možné odložiť , očkuje sa najskôr o jeden mesiac, v zásade nie je stanovené, kedy najneskôr. Dúfam však, že očkovacia látka bude čo najskôr navezená.