• prplacanie Prevenaru

    DObry den p. doktorka,
    viem ze toto je asi otazka hlavne na poistovnu, ale mozno mi budete vediet aj vy poradit. Mam 5 mesacneho synceka ktoreho somdala zaockovat Prevenarom. Minuly tyzden dostal uz druhu davku, ale bohuzial az ked som ju kupila tak som nasla tu na internete, ze by ju uz mala poistovna preplacat. Nebiete nahodou, ci mi v tomto pripade peniaze vratia? a zaroven ci budem mat 3 davku za tych cca 90 Sk, kedze som ockovanie zacala dobrovolne v case ked sa este nepreplacalo.
    Dakujem.

    Tretiu dávku budete mať určite za symbolickú sumu cca 90 Sk. Tá druhá dávka je problém, pretože spočiatku to nebolo také jasné medzi vyhlásením MZSR a poisťovňami. Záleží na tom, ako sa dohodnete v lekárni a samozrejme musíte mať recept od lekára.