Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Vitamíny

    , Autor: waletta

    Dobrý deň pani doktorka.
    Chcem sa opýtať či môžem podávať dvojročnej dcére Imunoglukán a zároveň Vigantol denne. Nevylučuje jedno druhé? Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite nevylučuje, pokojne to môžete podávať spolu. Vigantol / alebo iný preparát s vitamínom D, napríklad rybí tuk/ je potrebné podávať od novembra do konca marca.