Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Časový odstup 2...

    , Autor: bee

    Ďakujem za skorú odpoveď. V takomto prípade by som Vás ešte veľmi chcela poprosiť o doplnenie Vášho názoru, či je podľa Vás vhodnejšie počkať s hexavakcínou a podať ju o tie 2 týždne neskôr spolu s Prevenarom, alebo dať zvlášť najprv hexavakcínu toho 31.7. a Prevenar potom samostatne. Alebo je to jedno? Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to jedno, presne ako píšete. V každom prípade ak podáte obe vakcíny v jeden deň, budete to mať pri jednom strese a plači.