Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Hra

    Dobrý večer som mamičkou dvoch deti, dcérka ma 3 roky a chlapček 21 mesiacov. Dcérka je veľmi šikovná a bystrá do škôlky nechodí. No môj problém spočíva v tom, že keď sa spolu hráme "diriguje " našu hru. Chce aby som povedala to čo ona chce, chce aby som akože plakala (bábika plače), chce aby som napodobňovala jej nevhodné správanie ako vzdor, hnevanie sa: Je to správne? Mám ju nechať celkom riadiť našu hru? Je vhodné napodobňovať detský vzdor? Keď to robím s hračkou, obe deti sedia takmer nedýchajú. Keď im poviem že aj oní sa takto nevhodne správajú, ostanú prekvapení. Poradte mi ako správne viesť detskú hru, prípadne mi môžte odporučiť aj knižnú publikáciu ktorá sa zaoberá touto témou. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý deň,

    keďže je to téma zameraná na deti, poprosíme vás, presmerujte svoju otázku na okienko detskej psychologičky.

    ďakujeme za pochopenie
    s pozdravom