Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • ockovanie proti kiahnam

    dobry den pani doktorka. chcem sa spytat ci je pre moju 7 mesacnu dceru uz vhodne toto ockovanie a kolko stoji.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovacia látka stojí asi 2500Sk jedna dávka. Očkovanie je možné u detí od deviatich mesiacov. U nás, vzhľadom na nášu očkovaciu schému, je možné a aj vhodné očkovať po pätnástom mesiaci života.