Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • otec a dcéra

    Dobrý deň pani doktorka,
    chcem sa opýtať či odpovedáte na každú otázku alebo si vyberáte? Pýtam sa z toho dôvodu, že už viac ako pred 7 dňami som Vám položila otázku a doteraz som na ňu nedostala odpoveď. ďakujem za info.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    dobrý večer,

    odpovedám porade a teraz som na 16.10. takže vás poprosím o trpezlivosť. pokiaľ je váš problém akútny, poprosím vás obrátiť sa prípadne priamo na odborníkov v poradniach či ambulánciách.

    dakujem za porozumenie